agenda

2018

zondag 14 januari, 15.00 uur strijkkwintetten Terneuzen
zondag 21 januari, 11.00 uur openbare masterclass Eindhoven   https://www.muziekgebouweindhoven.nl/
zondag 4 februari, 15.00 uur Arkovsky strijksextet Boxmeer
donderdag 8 februari, 20.15 uur strijktrio Besemer, Tsai, Nedialkov Woerden (besloten)
vrijdag 9 februari, 20.00 uur strijktrio Besemer, Tsai, Nedialkov Den Dolder
zaterdag 17 februari, 20.00 uur strijktrio Besemer, Tsai, Schaeffer Abcoude (besloten)
zaterdag 24 februari, 20.00 uur duo Besemer en De Man Arnhem (besloten)
donderdag 1 maart, 12.30 uur pianokwintet Amsterdam   https://www.muziekgebouw.nl/
vrijdag 2 maart t/m zondag 4 maart Camerata RCO concerttour Bilbao
zaterdag 10 maart, 20.00 uur duo Besemer en De Man Zwolle (besloten)
dinsdag 20 maart, 12.30 uur Arkovsky strijksextet Voorburg
dinsdag 20 maart, 20.00 uur strijkkwintet Mijdrecht (besloten)
vrijdag 23 maart, 20.00 uur duo Besemer en De Man Son en Geldrop (besloten)
zaterdag 24 maart, 20.00 uur strijkkwintet Jisp
zondag 25 maart, 15.30 uur duo Besemer en De Man Nederhorst ten Berg
vrijdag 6 april t/m zondag 8 april duo Besemer en De Man concerttour Frankrijk http://dekamergalerie.nl/
zondag 8 april, 14.30 pianokwintet Nieuwkoop   http://www.kamermuziek-nieuwkoop.nl/
zaterdag 14 april, 20.00 uur duo Besemer en De Man Driebergen (besloten)
zondag 15 april, 11.30 uur strijkkwintetten Leiden   https://leidseschouwburg-stadsgehoorzaal.nl/
zaterdag 21 april, 20.00 uur duo Besemer en De Man Den Haag (besloten)
zondag 22 april, 17.00 uur duo Besemer en De Man Amsterdam
zondag 29 april, 20.15 uur Arkovsky strijksextet Mook en Middelaar   http://kamermuziekmookenmiddelaar.nl
donderdag 10 mei, 20.00 uur duo Besemer en De Man Vessem
vrijdag 11 mei, 20.00 uur duo Besemer en De Man Den Haag (besloten)
zaterdag 19 mei, 20.00 uur duo Besemer en De Man Leiden  http://www.leidsehofjesconcerten.nl
zondag 20 mei, 14.30 en 15.45 uur duo Besemer en De Man Leiden   http://www.leidsehofjesconcerten.nl
vrijdag 25 mei, 16.00 uur bachelor examen Den Haag  https://www.koncon.nl/
zaterdag 9 juni, 12.30 uur strijktrio Besemer, Tsai, Feruleva Den Bosch
woensdag 13 juni, 16.30 uur strijktrio Besemer, Tsai, Feruleva Amsterdam (besloten)
zaterdag 30 juni, 11.00 en 12.30 uur strijktrio Besemer, Tsai, Peigné Utrecht   http://kamermuziekfestival.nl/
vrijdag 3 augustus, 17.00 uur duo Besemer en De Man Groningen   http://www.peterdegrotefestival.nl/
woensdag 8 augustus, 20.00 uur duo Besemer en De Man Oostcapelle
zaterdag 8 september, 13.00 uur strijkkwintet Zaltbommel  emmyverheyfestival.nl/
zaterdag 15 september, ntb pianotrio Besemer, Voisin, De Man Amsterdam  http://www.klassiekophetamstelveld.nl/
zondag 16 september, 14.30 uur duo Besemer en De Man Edam https://www.grotekerkedam.nl/
dinsdag 18 september, 20.00 uur pianokwintet Lisse
vrijdag 21 september, 20.00 uur duo Besemer en De Man Gouda (besloten)
zondag 30 september, 15.30 uur pianotrio Besemer, Voisin, De Man Leusden
woensdag 3 oktober, 20.15 uur duo Besemer en De Man Zoetermeer
vrijdag 12 oktober, 20.00 uur duo Besemer en De Man Nijmegen (besloten)
zondag 14 oktober, 12.00 uur duo Besemer en De Man Harlingen
zondag 14 oktober, 15.30 uur duo Besemer en De Man Rottevalle
vrijdag 20 oktober, 20.15 uur pianokwintet/pianokwartet Bussum
vrijdag 2 november, 20.00 uur duo Besemer en De Man Drachten (besloten)
zaterdag 3 november, 20.00 uur strijkkwintet Mijdrecht (besloten
donderdag 8 november, 20.00 uur strijkkwintetten Almelo
zondag 11 november, 15.00 uur strijktrio Besemer, Tsai, Feruleva Helmond
zaterdag 17 november, 20.00 uur strijktrio Besemer, Tsai, Feruleva Noordgouwe
zaterdag 1 december, 20.15 uur Solo met Intermezzo Orkest Rotterdam Rotterdam
zondag 2 december, 15.15 uur Solo met Intermezzo Orkest Rotterdam Den Haag